Top gadżety należą do najlepszych gadżetów stosowanych w handlu, które napędzają sprzedaż i dystrybucję, a także zwiększają rozpoznawalność rynkową firmy. Top gadżety są przynętą dla przyszłych, a także sposobem na utrzymanie obecnych klientów. Top gadżet nie musi być wcale drogi, wystarczy, że będzie pomysłowy, a najlepiej kompatybilny z obszarem działalności firmy.

Ponadczasowe top gadżety

Top gadżetem od lat są długopisy, pióra oraz ołówki. Obecnie ołówki wracają do łask użytkowników i cieszą się coraz większą popularnością. Do codziennego użytku wybierz długopis plastikowy, kolorowy, z nadrukiem logo oraz nazwą firmy. Stanie się on idealnym wkładem do teczki konferencyjnej lub materiałem piśmienniczym w biurze do codziennego użytku. Specjalny klient na pewno poczuje się doceniony wyjątkowym top gadżetem, jakim będzie pióro, długopis oraz ołówek tak znanych marek jak Pelikan, Waterman, Parker. Specjalny grawerunek jest wartością dodaną do gadżetu.

Niedoceniany top gadżet

Top gadżetem powszechnie stosowanym, ale praktycznie niedocenionym jest smycz. To najtańsza forma promocji zewnętrznej, gdyż małym kosztem zyskujesz mnóstwo potrzebnych gadżetów. Podarujesz ją pracownikowi oraz klientowi. Smycz pełni wszechstronną funkcję. Może zarówno być przywieszką do identyfikatora oraz kluczy, jak i pełnić rolę gadżeciarskiej smyczy dla Twojego malutkiego pupila. Zastosowanie smyczy wyznacza Twoja wyobraźnia.