Nie ma lepszego nośnika reklamy jak odzież dla pracowników. Do odzieży reklamowej należą koszulki, T-shirty, także koszulki polo. Możesz również zakupić szorty reklamowe, które najlepiej sprawdzą się podczas upalnego lata. Odzież promocyjna to propozycja, którą znajdziesz na stronie http://exitogroup.fotl.pl/. Odzież reklamowa nadaje się zarówno dla pracownika, jak i klienta. Odzież firmowa to wiodąca wizytówka firmy.

Koszulki reklamowe dla pracownika

Koszulki należą do najczęściej używanego elementu garderoby i stanowią ważny nośnik treści reklamowych. Są częstym strojem dla pracowników i dlatego zamawiaj je z logo, żeby się wyróżnić. Dodatkową zaletą koszulek jest fakt, że są komfortowe oraz eleganckie. Koszulki mogą być również stosowane jako mundurki w szkołach prywatnych, w szpitalach, urzędach.

Nie tylko koszulki reklamowe

Sprawdź, jakim znakomitym gadżetem reklamowym jest bluza. Bluza polarowa jest ciepła oraz przyjemna w dotyku. Służy doskonałemu skomponowaniu ubrania pracowniczego i jest doskonała szczególnie w chłodniejsze dni. Zakupisz tu różne modele bluz przeznaczonych dla pracownika: z kapturem, bez kaptura, rozpinane na suwak, na guziki, wkładane przez głowę, w wersji eleganckiej jak również dresowej.