Obecność koszulek z nadrukiem jest rzeczą oczywistą. Zarówno wewnątrz budynków, jak i poza nimi, szczególnie w bardzo wielu firmach nosi się różnego rodzaju ubrania z krótkim rękawem. Dlatego też warto jest poruszyć temat ich zastosowania.

Gadżet reklamowy

Pierwszym sposobem wykorzystania koszulek z nadrukiem jest możliwość podarowania ich klientom lub pracownikom w celach reklamowych. Dumnie noszone na piersi logo firmy pozwala na pokazanie naszej firmy szerszemu gronu odbiorców. Ponadto też klienci noszący nasze koszulki dodatkowo przyczyniają się do promocji naszej marki wśród swoich znajomych. Sam obdarowany również poczuje się znacznie lepiej w momencie, kiedy to otrzyma całkowicie za darmo pachnącą nowością część ubrania.

Element identyfikacji firmy

W kwestii pracowników, oprócz reklamowania naszej firmy, możliwe jest identyfikowanie pracowników. Niezależnie od branży, w której to działa nasze ekipa, możliwe jest wyróżnienie naszych pracowników na tle innych. Nasi pracownicy natomiast będą mogli wzajemnie łatwiej się odnajdować. Oczywiście schludne koszulki to też część zadowolenia naszych pracowników, którzy nie muszą martwić się o zapewnienie sobie ubrań roboczych. Kilkanaście złotych w kieszeni będące oszczędnością wynikającą z zapewnienia ubrań, pozwoli na przykład kupić czekoladę własnym dzieciom. Zarówno pracownicy, jak i ich dzieci na pewno będą bardzo mocno wdzięczni szefowi. Pozytywna atmosfera między pracownikami a pracodawcą to podstawa udanej współpracy trwającej wiele lat.