W kwestiach marketingu bardzo ważne jest korzystanie ze sprawdzonych produktów, które nie tylko zadowolą naszych klientów, ale również i pozwolą nam pokazać się na bardzo szeroką skalę. Dziś postaramy się dokonać przeglądu popularnych gadżetów reklamowych.

Potrzebne w domu

Pierwszą grupą gadżetów są te potrzebne nam na co dzień. Wiadomym jest, że jeśli logo firmy pojawi się na czymś wykorzystywanym powszechnie w domu, zawsze zrodzą się pozytywne skojarzenia z firmą, która podarowała nam je. Podstawą są długopisy reklamowe z nadrukiem znane i stosowane od dziesiątek lat. Codziennie wykorzystujemy je chociażby do skomponowania domowej listy zakupów. Każdy obdarowany będzie wystawiony zatem na ich widok i budowane będą pozytywne skojarzenia. Notes z logo natomiast pozwoli nie tylko spisać listę zakupów, ale również wymaga często spoglądania na kartkę podczas zakupów, co jeszcze mocniej utrwali wszelkie informacje.

A może gadżet do auta?

Gadżety wykorzystywane w samochodach to natomiast kolejna grupa potrzebnych na co dzień elementów. Skrobaczki do szyb, gąbki do szyb i smycze do kluczy samochodowych to najpopularniejsze rozwiązania. Dodać do tego warto również pomysł zastosowany przez pewnego potentata w branży olejowej. Dostarczał on pewnego czasu swoim dealerom do rozdania samoprzylepne gąbki służące do wycierania bagnetu po sprawdzeniu stanu oleju, na których było miejsce na wpisanie daty i przebiegu ostatniej jego wymiany. Gadżet banalny w swojej prostocie, jednak dość późno wymyślony.