Obecnie wiele firm ma w swojej ofercie gadżety reklamowe, nie każda będzie jednak w stanie spełnić nasze oczekiwania. Na co zwrócić uwagę podejmują taką współpracę?

Po czym poznać, że oferowane gadżety reklamowe są dobrej jakości?

Poproś o produkt testowy

Jeżeli pierwszy raz decydujemy się skorzystać z oferty firmy produkującej gadżety reklamowe, trzeba zachować ostrożność. Najważniejsze jest to, żeby nie podejmować współpracy w ciemno, ze względu na przystępną cenę gadżetów. W przypadku długopisów reklamowych sprawa jest dość prosta. Wystarczy sprawdzić z czego wykonany jest długopis oraz zwrócić uwagę na jakość druku. Nie warto wybierać długopisów wykonanych z tworzywa sztucznego typu plastik. Taki długopis nie prezentuje się zbyt atrakcyjne, co więcej, z pewnością długo nie posłuży. Pamiętajmy, ze gadżety reklamowe będą reprezentować naszą firmę, także muszą mieć odpowiednią jakość i atrakcyjny wygląd. Długopisy wykonane z dobrej jakości stali nierdzewnej, będą dobrą opcja. Jeżeli nie jesteśmy pewni, co do jakości danego produkty, warto poprosić o wykonane przez firmę długopisu testowego, dzięki temu będziemy mogli ocenić, czy produkt spełnia nasze oczekiwania.

Oryginalny wzór czy minimalizm

Każdy ma inny gust i oczekiwania względem gadżetów reklamowych. W tym wypadku dużo zależy od polityki firmy oraz jej identyfikacji wizualnej. Większość firm jest w tym względzie dość ostrożna. Można postawić na minimalizm, elegancki długopis z wygrawerowanym czy nadrukowanym logiem firmy będzie wyglądał bardzo efektownie i profesjonalnie. Oczywiście można postawić również na bardziej odważny wzór na przykład ciekawy, rzucający się w oczy kolor gadżetu czy czcionkę nadruku.